#135

Miloslav Klinger
(1922 – 1999)

Ptáček

Miloslav Klinger (1922 - 1999) - Ptáček
#135

Miloslav Klinger
(1922 – 1999)

Ptáček

Modern glass
32 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

sklo smaragdově zelené, hutně tvarované
výška 7,5 cm
70. léta 20. století

70. léta 20. století, Železnobrodské sklo, sign. Klinger