technika | sklo smaragdově zelené, hutně tvarované |
rozměr | výška 7,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |
70. léta 20. století, Železnobrodské sklo, sign. Klinger
rozměr | výška 7,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |