#138

Josef Švarc (1928) - Mísa "Bodláky"

#138

Modern glass
1 limit
27 zobrazení
Aktuální cena
6 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Pro limitování se přihlašte

sklo křišťálové, broušený dekor bodláků
průměr 34 cm
60. - 70. léta 20. století

60. - 70. léta 20. století, zhotoveno ve sklárnách Bohemia, Světlá nd Sázavou, závod Josefodol, signováno Švarc