technika | sklo křišťálové, broušený dekor bodláků |
rozměr | průměr 34 cm |
rok | 60. - 70. léta 20. století |
60. - 70. léta 20. století, zhotoveno ve sklárnách Bohemia, Světlá nd Sázavou, závod Josefodol, signováno Švarc
rozměr | průměr 34 cm |