#154

Zdeněk Kepka (1930), Vladimír Kepka (1925 - 1998) - Stéla

#154

Modern glass
20 zobrazení
Vyvolávací cena
7 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

sklo čiré, řezané, štípané, pískované
v. 28,5 cm
70. léta 20. století

70. léta 20. století, unikát, autorská práce, signováno, zhotoveno v ateliéru autorů v Kostelci nad Labem