technika | sklo čiré, řezané, štípané, pískované |
rozměr | v. 28,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |
70. léta 20. století, unikát, autorská práce, signováno, zhotoveno v ateliéru autorů v Kostelci nad Labem
rozměr | v. 28,5 cm |
rok | 70. léta 20. století |