#166

Jan Novotný
(1986)

Pink Moai

Jan Novotný ml. (1986) - Pink Moai
#166

Jan Novotný
(1986)

Pink Moai

Modern glass
40 zobrazení
Vyvolávací cena
17 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

tavená plastika s použitím metody ztraceného vosku
15 x 15 x15 cm
2014

2014, unikát, autorská práce, signováno a datováno, provedení Novotný Glass, Železný Brod