technika | tavená plastika s použitím metody ztraceného vosku |
rozměr | 15 x 15 x15 cm |
rok | 2014 |
2014, unikát, autorská práce, signováno a datováno, provedení Novotný Glass, Železný Brod
rozměr | 15 x 15 x15 cm |
rok | 2014 |