#182

Jaroslav Svoboda
(1938)

Váza

Jaroslav Svoboda (1938) - Váza
#182

Jaroslav Svoboda
(1938)

Váza

Modern glass
16 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

sklo čiré, podjímané modrým, zatavený bílý dekor
výška 31 cm
90. léta 20. století

90. léta 20. století, značeno nálepkou Svoboda, Karlov