technika | sklo čiré, podjímané modrým, zatavený bílý dekor |
rozměr | výška 31 cm |
rok | 90. léta 20. století |
90. léta 20. století, značeno nálepkou Svoboda, Karlov
rozměr | výška 31 cm |
rok | 90. léta 20. století |