#183

Karel Malivánek
(1968)

Plastika ze souboru "Up"

Karel Malivánek (1968) - Plastika ze souboru "Up"
#183

Karel Malivánek
(1968)

Plastika ze souboru "Up"

Modern glass
30 zobrazení
Vyvolávací cena
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

hutní sklo s barevným dekorem, broušené, částečné matované, leštěné
výška 31 cm
2014

2014, autorská práce, ateliér autora, signováno, datováno