technika | hutní sklo s barevným dekorem, broušené, částečné matované, leštěné |
rozměr | výška 31 cm |
rok | 2014 |
2014, autorská práce, ateliér autora, signováno, datováno
rozměr | výška 31 cm |
rok | 2014 |