#200

Karel Malivánek
(1968)

Váza

Karel Malivánek (1968) - Váza
Karel Malivánek (1968) - Váza
Karel Malivánek (1968) - Váza
#200

Karel Malivánek
(1968)

Váza

Modern glass
26 zobrazení
Vyvolávací cena
3 200 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

sklo čiré, barevně podjímané, leštěné
výška 28 cm
2008

2008, autorská práce, signováno a datováno (3)