#204

Kapesní hodinky

Kapesní hodinky
Kapesní hodinky
Kapesní hodinky
Kapesní hodinky
Kapesní hodinky
Kapesní hodinky
#204

Kapesní hodinky

Watches
22 zobrazení
Vyvolávací cena
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

19. století, obecný kov, zlacený, průměr 46 mm, ciferník smaltovaný s arabskými číslicemi, mosazné ručičky, vřetenový krok, stroj gravírovaný s rytým číslem 1853, zadní plášť gravírovaný, klíček ve tvaru revolveru s řetízkem z obecného kovu, v chodu, bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti