#210

Kapesní rokokové smaltované hodinky

#210

Watches
27 zobrazení
Vyvolávací cena
12 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Francie, 19. století, obecný kov, zlacený, průměr 40 mm, ciferník smaltovaný s černými římskými číslicemi a značením Hefser A Paris, stříbrné ručičky, stroj značen Bessen A Paris, vřetenový krok, zadní strana s oválným smaltovaným medailonem s motivem dámy, kolem plastické festony, ciferník lehce poškozený, stroj není v chodu, poškozený smalt na plášti