Dánsko, Kodaň, po 1780, 750/1000, v. btto 58,55 g, průměr 48 mm, ciferník smaltovaný s římskými číslicemi a arabskými číslicemi minut, signováno I. Larpent & Jürgensen, zlaté ručičky, vřetenový krok, stroj zlacený, značený a číslovaný, řezaný můstek, obvod ciferníku a zadní strany zdoben barevným smaltem, motiv rostlinných úponků, zadní strana zdobena zeleným lakem, APÚ, ciferník lehce odštíplý u natahování, restaurovaný lak na zadní straně, bez záruky chodu