#215

Zlaté dámské hodinky s rubíny a routami

#215

Watches
26 zobrazení
Vyvolávací cena
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

pravděpodobně Švýcarsko, konec 19. století, 750/1000, v. btto 15,15 g, průměr 22 mm, ciferník smaltovaný s římskými číslicemi, zlaté ručičky, válečkový krok, zadní strana hodinek zdobena rubíny a diamantovými routami fasované ve stříbře, vnitřní plášť zlatý, číslovaný 8757, APÚ, v chodu, bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti, lehce poškozený plášť u otvírání, původní etue označena prdejcem (Brighton, Velká Británie)