Švýcarsko, 2. třetina 20. století, 585/1000, v. btto 27,63 g, 15 x 18 mm, eloxovaný ciferník zn. BWC Swiss, zlatý článkový řemínek, čs. punc pro staré zboží, délka 18 cm, bez záruky chodu