#56

Gustav Reiter
(1895)

Na drůbežím trhu

Gustav Reiter (1895) - Na drůbežím trhu
#56

Gustav Reiter
(1895)

Na drůbežím trhu

56 zobrazení
Vyvolávací cena
10 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

52 x 63 cm
1914

1914, olej/plátno, sign. a dat. vpravo dole, rám