#61

Langer - Noční požár

Langer - Noční požár
Langer - Noční požár
Langer - Noční požár
Langer - Noční požár
#61

Langer - Noční požár

26 zobrazení
Vyvolávací cena
6 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

39 x 26 cm
2. pol. 19. století

2. pol. 19. století, olej/dřevěná deska, signováno vpravo dole C. Langer, rám