#64

Panna Maria Pasovská

Panna Maria Pasovská
Panna Maria Pasovská
Panna Maria Pasovská
Panna Maria Pasovská
#64

Panna Maria Pasovská

47 zobrazení
Vyvolávací cena
6 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

57 x 44 cm
1. pol. 19. století

1. pol. 19. století, olej/plátno fix. na novém plátně, rám, zhotoveno podle populární předlohy od L. Cranacha