#7

Wilhelm Victor Krausz
(1878 – 1959)

Secesní portrét dámy

Wilhelm Victor Krausz (1878 - 1959) - Secesní portrét dámy
#7

Wilhelm Victor Krausz
(1878 – 1959)

Secesní portrét dámy

Drawings and Graphics
18 zobrazení
Vyvolávací cena
4 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

53 x 38 cm
1895

1895, tužka, uhel/papír, signováno a datováno vpravo uprostřed Krausz W. 95, pasparta sklo, rám