#70

Stříbrná kruhová mísa

Stříbrná kruhová mísa
Stříbrná kruhová mísa
Stříbrná kruhová mísa
#70

Stříbrná kruhová mísa

stříbro a šperky
42 zobrazení
Aktuální cena
11 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Pro limitování se přihlašte

průměr 32,5 cm
20. léta 20. století

20. léta 20. století, 800/1000, v. 938,70 g, J. C. Klinkosch, Vídeň, vídeňský punc po 1922, mistrovská značka, čs. punc