#80

Biedermeierový flakon

Biedermeierový flakon
Biedermeierový flakon
Biedermeierový flakon
Biedermeierový flakon
#80

Biedermeierový flakon

Glass
21 zobrazení
Vyvolávací cena
18 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

výška 13 cm
30. léta 19. století

30. léta 19. století, Harrachovské sklárny, sklo čiré, podjímané rosalínem, kruhová základna s osmi broušenými laloky, v horní části osm zlacených kamenů, bohatě zlaceno, zlacení lehce otřeno, zabroušená horní úchytka zátky