#81

Biedermeierová cukřenka s víkem

#81

Glass
36 zobrazení
Vyvolávací cena
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

8 x 15,5 x 9 cm

2. čtvrtina 19. století, Čechy, pravděpodobně Harrachovské sklárny, sklo čiré, podjímané rosalínem, bohatě broušené, mosazná, zlacená montáž