#88

Biedermeierový pohárek

Biedermeierový pohárek
#88

Biedermeierový pohárek

Glass
17 zobrazení
Vyvolávací cena
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

výška 14,5 cm
40. léta 19. století

40. léta 19. století, Slezsko, sklo čiré, vrstvené opálovým bílým, probrušovaný dekor, pestře malovaná kvítka, zlaceno, zlacení lehce otřeno