rozměr | výška 14,5 cm |
rok | 40. léta 19. století |
40. léta 19. století, Slezsko, sklo čiré, vrstvené opálovým bílým, probrušovaný dekor, pestře malovaná kvítka, zlaceno, zlacení lehce otřeno
rozměr | výška 14,5 cm |
rok | 40. léta 19. století |