Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#89
5
Těžítko - Kniha
#89
5
Těžítko - Kniha
Glass
77 zobrazení
Vyvolávací cena
4 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte
16. eAuction 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
9,5 x 6,5 x 1,5 cm
50. léta 19. století
50. léta 19. století, Čechy, hyalitové černé sklo, broušené, miniaturní malba dívky, čtyři ozdoby z opálového sklo, zlaceno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript