#89

Těžítko - Kniha

Těžítko - Kniha
Těžítko - Kniha
Těžítko - Kniha
#89

Těžítko - Kniha

Glass
77 zobrazení
Vyvolávací cena
4 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

9,5 x 6,5 x 1,5 cm
50. léta 19. století

50. léta 19. století, Čechy, hyalitové černé sklo, broušené, miniaturní malba dívky, čtyři ozdoby z opálového sklo, zlaceno