#100

Secesní váza v montáži

Secesní váza v montáži
Secesní váza v montáži
Secesní váza v montáži
Secesní váza v montáži
Secesní váza v montáži
#100

Secesní váza v montáži

Glass
43 zobrazení
Vyvolávací cena
25 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
výška 49 (37) cm
Rok
počátek 20. století

počátek 20. století, Košťany, sklo zelené, optický dekor, povrch irisován, mosazná pozlacená montáž Moritz Hacker (značeno MH)