#106

Vysoká cameo váza - Drak

Vysoká cameo váza - Drak
Vysoká cameo váza - Drak
Vysoká cameo váza - Drak
Vysoká cameo váza - Drak
Vysoká cameo váza - Drak
#106

Vysoká cameo váza - Drak

Glass
32 zobrazení
Vyvolávací cena
15 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
výška 45 cm
Rok
20. léta 20. století

20. léta 20. století, M. Köck, Duchcov, sklo žluté, žíhané, vrstvené hnědým, odleptávaný dekor draka ve skalách, odleptávaná signatura Köck, stříbrné dno - 800/1000, čs. punc 1929 - 1949, Cameo vázy pro firmu Max Köck se zhotovovaly ve sklárně J. Riedel, Polubné