Rozměr | výška 45 cm |
Rok | 20. léta 20. století |
20. léta 20. století, M. Köck, Duchcov, sklo žluté, žíhané, vrstvené hnědým, odleptávaný dekor draka ve skalách, odleptávaná signatura Köck, stříbrné dno - 800/1000, čs. punc 1929 - 1949, Cameo vázy pro firmu Max Köck se zhotovovaly ve sklárně J. Riedel, Polubné