#146

Váza "Derby" - Lalique

Váza "Derby" - Lalique
Váza "Derby" - Lalique
Váza "Derby" - Lalique
Váza "Derby" - Lalique
#146

Váza "Derby" - Lalique

Modern glass
19 zobrazení
Vyvolávací cena
20 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
sklo čiré, šestiboký tvar, broušené fazety, vybroušené a pískované čočky
Rozměr
výška 30 cm, průměr 23,5 cm
Rok
4. čtvrtina 20. století

4. čtvrtina 20. století, signováno Lalique France 85/99 (limitovaná série 99 kusů), původní kazeta, originální certifikát. (1)