Technika | sklo čiré, šestiboký tvar, broušené fazety, vybroušené a pískované čočky |
Rozměr | výška 30 cm, průměr 23,5 cm |
Rok | 4. čtvrtina 20. století |
4. čtvrtina 20. století, signováno Lalique France 85/99 (limitovaná série 99 kusů), původní kazeta, originální certifikát. (1)