Technika | sklo uranové, žluté, tavené ve formě, broušené, leštěné |
Rozměr | výška 12,5 cm |
Rok | 1983 |
1983, autorská práce, unikát, signováno a datováno Satrapa Pavel 83
Rozměr | výška 12,5 cm |
Rok | 1983 |