#174

Pavel Satrapa
(1947 – 2022)

Pyramida

Pavel Satrapa (1947) - Pyramida
#174

Pavel Satrapa
(1947 – 2022)

Pyramida

Modern glass
53 zobrazení
Vyvolávací cena
7 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
sklo uranové, žluté, tavené ve formě, broušené, leštěné
Rozměr
výška 12,5 cm
Rok
1983

1983, autorská práce, unikát, signováno a datováno Satrapa Pavel 83