#191

Leoš Smejkal
(1973)

Objekt

Leoš Smejkal (1973) - Objekt
Leoš Smejkal (1973) - Objekt
Leoš Smejkal (1973) - Objekt
#191

Leoš Smejkal
(1973)

Objekt

Modern glass
24 zobrazení
Vyvolávací cena
36 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
sklo čiré foukané, stříbřené, broušený dekor
Rozměr
výška 18 cm, délka 35 cm
Rok
2016

2016, autorská práce, unikát, signováno a datováno