#195

Karel Malivánek
(1968)

Plastika ze souboru "Up"

Karel Malivánek (1968) - Plastika ze souboru "Up"
#195

Karel Malivánek
(1968)

Plastika ze souboru "Up"

Modern glass
36 zobrazení
Vyvolávací cena
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
Sklo hutně tvarované, broušené, leštěné
Rozměr
výška 29,5 cm
Rok
2014

2014, autorská práce, ateliér autora, signováno a datováno