#205

Jitka Forejtová
(1923 – 1996)

Mísa

Jitka Forejtová (1923 - 1996) - Mísa
#205

Jitka Forejtová
(1923 – 1996)

Mísa

Modern glass
31 zobrazení
Vyvolávací cena
3 800 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
lehané čiré sklo, stavované s nařezanými proužky a prolamované
Rozměr
výška 9,5 cm, průměr 31 cm
Rok
1989

1989, autorská práce, ateliér autorky, signováno a datováno