Technika | lehané čiré sklo, stavované s nařezanými proužky a prolamované |
Rozměr | výška 9,5 cm, průměr 31 cm |
Rok | 1989 |
1989, autorská práce, ateliér autorky, signováno a datováno
Rok | 1989 |