#213

Karel Malivánek
(1968)

Váza

Karel Malivánek (1968) - Váza
Karel Malivánek (1968) - Váza
Karel Malivánek (1968) - Váza
#213

Karel Malivánek
(1968)

Váza

Modern glass
15 zobrazení
Vyvolávací cena
3 400 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
barevné sklo hutně tvarované
Rozměr
výška 42,5 cm
Rok
2018

2018, ateliér autora, signováno a datováno