#31

Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 – 1936)

Břeh Černého moře

Štěpán Nikolajevič Uvarov (1854 - 1936) - Břeh Černého moře
#31

Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 – 1936)

Břeh Černého moře

Drawings and Graphics
33 zobrazení
Vyvolávací cena
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
23 x 37 cm

tuš/papír, signováno vlevo dole azbukou S. Uvarov, sklo, intarzovaný rám, lehce poškozená malba