#37

Josef Burgaritzki
(1836 – 1890)

Horská krajina s vodopádem

Josef Burgaritzki (1836 - 1890) - Horská krajina s vodopádem
#37

Josef Burgaritzki
(1836 – 1890)

Horská krajina s vodopádem

36 zobrazení
Vyvolávací cena
6 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
69 x 55 cm
Rok
2. pol. 19. století

olej/plátno, signováno uprostřed dole Burgaritzki, lehce poškozená malba, dekorativní zlacený rám