Rozměr | 55 x 50 mm |
Rok | 3. čtvrtina 20. století |
3. čtvrtina 20. století, 925/1000, v. 40,45 g, Taxco, Mexiko, článkový náramek zdobený zeleným a červeným smaltem, značeno Taxco Mexico, TS-02, APÚ
Rozměr | 55 x 50 mm |