#58

Stříbrný náramek - Had

Stříbrný náramek - Had
Stříbrný náramek - Had
Stříbrný náramek - Had
#58

Stříbrný náramek - Had

stříbro a šperky
56 zobrazení
Vyvolávací cena
9 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
55 x 50 mm
Rok
3. čtvrtina 20. století

3. čtvrtina 20. století, 925/1000, v. 40,45 g, Taxco, Mexiko, článkový náramek zdobený zeleným a červeným smaltem, značeno Taxco Mexico, TS-02, APÚ