Rozměr | průměr 35 mm |
Rok | počátek 20. století |
počátek 20. století, Francie, 750/1000, v. 19,50 g, otvírací oboustranný medailon, vsazené diamantové routy, monogramováno, uvnitř zrcátko, francouzský punc, součástí je řetěz Valis, 750/1000, v. 9,55 g, délka 50 cm