#64

Zlatý secesní medailon

Zlatý secesní medailon
Zlatý secesní medailon
Zlatý secesní medailon
Zlatý secesní medailon
#64

Zlatý secesní medailon

stříbro a šperky
43 zobrazení
Vyvolávací cena
50 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
průměr 35 mm
Rok
počátek 20. století

počátek 20. století, Francie, 750/1000, v. 19,50 g, otvírací oboustranný medailon, vsazené diamantové routy, monogramováno, uvnitř zrcátko, francouzský punc, součástí je řetěz Valis, 750/1000, v. 9,55 g, délka 50 cm