#67

Zlatý prsten s akvamarínem

Zlatý prsten s akvamarínem
Zlatý prsten s akvamarínem
Zlatý prsten s akvamarínem
Zlatý prsten s akvamarínem
#67

Zlatý prsten s akvamarínem

stříbro a šperky
34 zobrazení
Vyvolávací cena
23 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
velikost 67

750/1000, v. 5,60 g, zhotoveno H. Stern, Brazílie, přírodní akvamarín cca 2,3 ct, brus naveta briliant, drobné brilianty celkem cca 0,12 ct. Přiložen gemologický posudek Dr. Jaroslav Hrouz, čs. punc, značeno výrobcem