Rozměr | velikost 67 |
750/1000, v. 5,60 g, zhotoveno H. Stern, Brazílie, přírodní akvamarín cca 2,3 ct, brus naveta briliant, drobné brilianty celkem cca 0,12 ct. Přiložen gemologický posudek Dr. Jaroslav Hrouz, čs. punc, značeno výrobcem