#68

Sada třech dóz

Sada třech dóz
Sada třech dóz
Sada třech dóz
#68

Sada třech dóz

Porcelain and fine Ceramics
37 zobrazení
Vyvolávací cena
3 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
šířky 10, 14, 15 cm
Rok
konec 19. století

konec 19. století, G. Lässig, Dubí, E. Eichler, Duchcov, siderolit, oválný tvar, plastický, zlacená dekor květin, na víku plastický motiv kotvy, srdce a knihy (3 kardinální ctnosti - Víra, Láska, Naděje), vtlačené značky Eichwald, EE, lehce otřeno