Rozměr | šířky 10, 14, 15 cm |
Rok | konec 19. století |
konec 19. století, G. Lässig, Dubí, E. Eichler, Duchcov, siderolit, oválný tvar, plastický, zlacená dekor květin, na víku plastický motiv kotvy, srdce a knihy (3 kardinální ctnosti - Víra, Láska, Naděje), vtlačené značky Eichwald, EE, lehce otřeno