#69

Dvě dózy ve tvaru kufru a kabely

#69

Porcelain and fine Ceramics
30 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
11 x 16 x 9 cm; 11,5 x 12,5 x 9 cm
Rok
konec 19. století

konec 19. století, M. Huffsky, Unčín, siderolit, dóza ve tvaru kufru matovaná, se zbytky zlacení, neznačená, dóza ve tvaru kabely se zbytky zlacení, vtlačená značka HH