Rozměr | 11 x 16 x 9 cm; 11,5 x 12,5 x 9 cm |
Rok | konec 19. století |
konec 19. století, M. Huffsky, Unčín, siderolit, dóza ve tvaru kufru matovaná, se zbytky zlacení, neznačená, dóza ve tvaru kabely se zbytky zlacení, vtlačená značka HH