#7

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Studie dívčího aktu

Vojtěch Hynais (1854 - 1925) - Studie dívčího aktu
#7

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Studie dívčího aktu

Drawings and Graphics
115 zobrazení
Vyvolávací cena
15 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
34 x 18 cm
Rok
1885

1885, tužka/papír, signováno a datováno dole V.Hynais 85, pasparta, sklo, rám