Rozměr | výška 36 cm |
Rok | konec 19. století |
konec 19. století, E. Eichler, Duchcov, siderolit, sedící chlapec s píšťalou a psem, v zadní části kmen se třemi miskami, zbytky zlacení, lehce poškozeno, vtlačená značka EE
Rozměr | výška 36 cm |
Rok | konec 19. století |