#72

Velký figurální nástolec

Velký figurální nástolec
Velký figurální nástolec
Velký figurální nástolec
Velký figurální nástolec
#72

Velký figurální nástolec

Porcelain and fine Ceramics
23 zobrazení
Vyvolávací cena
3 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
výška 36 cm
Rok
konec 19. století

konec 19. století, E. Eichler, Duchcov, siderolit, sedící chlapec s píšťalou a psem, v zadní části kmen se třemi miskami, zbytky zlacení, lehce poškozeno, vtlačená značka EE