#89

Biedermeierový pohár "Andenken von Teplitz"

#89

Glass
22 zobrazení
Vyvolávací cena
7 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Rozměr
výška 15 cm
Rok
2. čtvrtina 19. století

2. čtvrtina 19. století, Čechy, sklo čiré, vrstvené modrým kobaltovým, sedmiboký tvar, probrušované fazety, řezané a zlacené motivy z Teplicka (Steinbad, Stadtbad, Schiesshaus, Herrenhaus, Fürstenhaus), zlaceno, lehce otřeno