Rozměr | výška 15 cm |
Rok | 2. čtvrtina 19. století |
2. čtvrtina 19. století, Čechy, sklo čiré, vrstvené modrým kobaltovým, sedmiboký tvar, probrušované fazety, řezané a zlacené motivy z Teplicka (Steinbad, Stadtbad, Schiesshaus, Herrenhaus, Fürstenhaus), zlaceno, lehce otřeno