zachovalost | restaurovaný lem pláště |
rozměr | výška 9 cm |
rok | konec 19. století |
konec 19. století, porcelán, pestře malovaný, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou
rozměr | výška 9 cm |
rok | konec 19. století |