#11

Piereta s loutnou, Hutschenreuther

#11

Porcelain
7 limitů
418 zobrazení
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 15 cm, šířka 24 cm
30. léta 20. století

30. léta, porcelán, podglazurní malba kobaltem, jemně zlaceno, návrh K. Tutter, Hutschenreuther, značeno