#14

Tanečnice s loutnou a pohárkem, Sitzendorf

#14

Porcelain
7 limitů
613 zobrazení
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 17,5 cm
30. léta 20. století

30. léta, porcelán, pestře malováno, Sitzendorf, značeno