#151

Bohumil Eliáš (1937 - 2005) - Objekt

#151

Modern glass
533 zobrazení
50 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

sklo čiré, lehané, pestře malované, doplněné písky
60 x 60 cm
1993
signováno a datováno
1937 - 2005

zhotoveno 1993, unikát, autorská práce Provenience: soukromá sbírka Haag (1)