technika | sklo čiré, lehané, pestře malované, doplněné písky |
rozměr | 60 x 60 cm |
rok | 1993 |
signatura | signováno a datováno |
autor | 1937 - 2005 |
zhotoveno 1993, unikát, autorská práce Provenience: soukromá sbírka Haag (1)
rozměr | 60 x 60 cm |
rok | 1993 |
autor | 1937 - 2005 |