technika | sklo rubínové přejímané bílým a červeným opálem, broušené a matované |
rozměr | v. 39 cm |
rok | 1994 |
signatura | signováno a datováno |
autor | 1932-2020 |
zhotoveno 1994, unikát, autorská práce; modrá varianta je vystavena na stálé výstavě K. Wünsche v Galerii W v Novém Boru. (3)