#168

Karel Wünsch (1932 - 2020) - Fuga na B.B.

#168

Modern glass
3 limity
517 zobrazení
36 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

sklo rubínové přejímané bílým a červeným opálem, broušené a matované
v. 39 cm
1994
signováno a datováno
1932-2020

zhotoveno 1994, unikát, autorská práce; modrá varianta je vystavena na stálé výstavě K. Wünsche v Galerii W v Novém Boru. (3)