#4

Harlekýn, Březová

Harlekýn, Březová
Harlekýn, Březová
Harlekýn, Březová
Harlekýn, Březová
#4

Harlekýn, Březová

Porcelain
4 limity
453 zobrazení
7 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 24 cm
20. léta 20. století

20. léta, porcelán, jemně zlaceno, návrh J. Meier, před 1924, Březová, značeno