Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
6
Harlekýn, Březová
#5
6
Harlekýn, Březová
Porcelain
4 limity
490 zobrazení
13 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
25. 2. 2021 19:00
1. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
výška 24 cm
20. léta 20. století
20. léta, porcelán, pestře malováno, návrh J. Meier, před 1924, Březová, značeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript