#7

Klečící piereta, Slavkov

Klečící piereta, Slavkov
Klečící piereta, Slavkov
Klečící piereta, Slavkov
Klečící piereta, Slavkov
#7

Klečící piereta, Slavkov

Porcelain
9 limitů
541 zobrazení
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 13 cm
30. léta 20. století

30. léta, růžový a šedý porcelán, jemně malováno platinou, návrh Emil Stefan, kolem 1935, Slavkov, značeno