#178

Petra Hřebačková (1976) - Tulipán

#178

Modern glass
1 limit
511 zobrazení
60 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
20. 5. 2021 19:00

sklo čiré a opálové, lepené a broušené
28 x 24 x 8 cm
2019
signováno a datováno Hřebačková 2019
1976

zhotoveno 2019, autorská práce, unikát, ateliér autorky. (1)