technika | sklo čiré a opálové, lepené a broušené |
rozměr | 28 x 24 x 8 cm |
rok | 2019 |
signatura | signováno a datováno Hřebačková 2019 |
autor | 1976 |
zhotoveno 2019, autorská práce, unikát, ateliér autorky. (1)
rozměr | 28 x 24 x 8 cm |
rok | 2019 |
autor | 1976 |