#197

Jan Exnar (1951) - Královna

Jan Exnar (1951) - Královna
Jan Exnar (1951) - Královna
Jan Exnar (1951) - Královna
#197

Jan Exnar (1951) - Královna

Modern glass
1 limit
544 zobrazení
125 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
20. 5. 2021 19:00

sklo zelenošedé, tavene ve formě, leštěné
75,5 x 45 x 10 cm
1999
monogramováno a datováno EX 99
1951

zhotoveno 1999, autorská práce, unikát, provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)