technika | sklo zelenošedé, tavene ve formě, leštěné |
rozměr | 75,5 x 45 x 10 cm |
rok | 1999 |
signatura | monogramováno a datováno EX 99 |
autor | 1951 |
zhotoveno 1999, autorská práce, unikát, provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
rozměr | 75,5 x 45 x 10 cm |
rok | 1999 |
autor | 1951 |