#2

Svatá Rodina

Svatá Rodina
Svatá Rodina
Svatá Rodina
#2

Svatá Rodina

1 limit
483 zobrazení
14 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
20. 5. 2021 19:00

45,5 x 29,5 cm
2. pol. 18. století

2. pol. 18. století, olej/dřevo, střední Evropa, 2. pol. 18. století, lehce poškozený rám. Přiloženo vývozní povolení